Пластика носа

Краща пластична хірургія в місті Київ – переваги пластики носа у доктора Компанійця:

Єдиний лікар, який 30 років робить пластику носа

Олег Анатолійович Компанієць – Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, лікар-оториноларинголог вищої категорії. Єдиний в Україні пластичний хірург, який спеціалізується на закритій пластиці носа. Має 30-річний досвід хірургічної практики і майже 9000 операцій.

Закрита пластика носа: ніяких швів і шрамів

Пластичний хірург, професор Компанієць володіє всіма видами пластики носа, вважаючи за краще закриту. Так, це більш трудомістке і вимагає більшої майстерності, ніж відкрите хірургічне втручання. Але така операція менш травматична для пацієнта, не залишає слідів і прискорює реабілітацію.

Пластична хірургія носа з математичною точністю

Краса — в пропорціях. Саме вони визначають, наскільки гармонійно буде виглядати ніс. Але щоб він був не просто красивим, а саме таким, яким його бачить пацієнт, кожна зміна має бути прораховано і реалізовано з математичною точністю. Ніяких випадковостей!

Спостереження за операцією в режимі online

Операція — це дуже хвилюючий момент як для пацієнта, так і для його близьких. Щоб подарувати вам трохи більше впевненості і спокою, ми даємо можливість вашим близьким спостерігати за ходом операції на великому екрані телевізора, куди за допомогою камери в операційній транслюється відбувається.

Моделювання майбутнього носа

Щоб точно знати, як буде виглядати ніс і обличчя в цілому ще до операції, доктор робить комп’ютерне моделювання результату операції. Ви розповідаєте про свої уподобання, доктор робить візуалізацію різних варіантів. Ви вибираєте той ніс, який вам найбільше подобається і найбільше вам йде. Обраний вам варіант буде гарантований.

Гарантований результат операції

Перед операцією доктор Компанієць Олег Анатолійович ставить підпис на обраному варіанті моделювання і гарантує, що в результаті операції Ви отримаєте саме такий ніс. Крім того, Ваші близькі можуть спостерігати за цим етапом в режимі онлайн і перевірити, наскільки Ваш новий ніс схожий на той, який вони бачать на моделюванні.

Прискорена реабілітація за авторською програмою

Після операцій підвищених категорій складності використовується авторська програма «Прискорена реабілітація»: про те, що ви перенесли операцію, ніхто не здогадається вже через 1,5 тижні. Для кожного пацієнта підбирається серія процедур і уколів, завдяки яким швидше сходять синці і набряки.

Зрозуміла ціна без прихованих доплат

Наша клініка пластичної хірургії в місті Київ не маскує витрати, включаючи їх у вартість операції: передопераційні консультації, всі аналізи, всі витратні матеріали, анестезію і роботу анестезіолога, стаціонар і харчування в столиці, післяопераційні консультації, всі перев’язки. Ніяких додаткових плат.

Види пластичної операції носа

Ринопластика – це пластика носа, завданням якої є відновлення або виправлення форми носа. Як і інші естетичні операції, може значно поліпшити зовнішність.

При ринопластиці існує 2 методи способи отримати доступ: закритий і відкритий. Відкритий з’явився набагато раніше і вже втратив популярність, тому що переваг перед закритою у нього немає. Відкрита ринопластика відрізняється більш високою травматичністю, адже доводиться розрізати зовнішні тканини носа в районі колумелли (перемички між ніздрями). Тому в порівнянні з закритою ринопластикою має більш тривалий період реабілітації, більш високу ймовірність порушити кровопостачання кінчика носа, ще й шрам на Колумелла.

При закритій ринопластиці надрізи робляться на внутрішній стороні носа через ніздрі, відкривається доступ до тих частин, які потрібно підкоригувати. Як підсумок: мінімальна травматичність, швидке відновлення і ніяких шрамів.

Єдиним «мінусом» закритої пластики носа є складність у виконанні, тому цим методом володіють виключно найкращі пластичні хірурги України з ринопластики.

Септопластика — операція по виправленню носової перегородки і відновленню нормального дихання.

Причиною деформацій перегородки може бути травма або поява якогось освіти в носі, яке тисне на неї.

Але в 60% випадків причини викривлення перегородки – фізіологічні: кістки і хрящі носа деформуються в дитячому віці, в процесі росту організму. Зовні це може бути майже непомітно. Тому багато хто взагалі не здогадуються про те, що у них щось не так з перегородкою. Хоча звичне для всіх хропіння – одна з причин проблем з диханням через криву перегородку, яке зовсім не таке нешкідливе, як здається. Інші поширені симптоми: болі в області обличчя, головні болі, носові кровотечі, хронічні риніт, синусит, гайморит, тонзиліт, запалення слизової носа і горла, проблеми зі слухом. Якщо Ви часто стикаєтеся з такими проблемами, слід сходити на прийом до хірурга-отоларинголога і з’ясувати, чи потребуєте Ви в септопластики.

Риносептопластика – це операція, яка вирішує відразу 2 проблеми з носом: естетичну і функціональну. Це комплексна пластика носа, яка складається з ринопластики, завдання якої – змінити зовнішній вигляд носа, і септопластики, яка повинна усунути проблеми з диханням.

Одна з найпопулярніших операцій. Часто пацієнти приходять з метою виправити форму носа, але при огляді з’ясовується, що викривлена ​​носова перегородка. І нарешті стає зрозуміла причина хронічних нежиті, головного болю та інших проблем зі здоров’ям, які пацієнт ніяк не міг вирішити.

Симультанні операції — хірургічне втручання, при якому під одним наркозом проводиться кілька різних видів операцій. Їх роблять для того, щоб зробити всі заплановані втручання разом і зайвий раз не наражати організм пацієнта наркозу.

Хірургію носа можна поєднувати з операціями на тілі: як з пластичними, так і іншими напрямками. Часто ринопластику об’єднують з маммопластика (пластикою грудей), абдомінопластика (пластикою живота), ліпосакції і ліпофілінга, гінекологічними операціями.

Фото До та Після
До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

До операції
Після операції
До операції
Після операції

Шлях клієнта
1 ПРОБЛЕМА

Отже, ви незадоволені своїм носом. Вам здається, що він занадто довгий або масивний. Є горбинкою, яка вас не прикрашає. Або крила, на вашу думку, надмірно широкі, а ніздрі кирпаті. Можливо, іноді вам важко дихати, і ви не знаєте, чому. Або ви вже втомилися шукати проблему частих головних більше. Саме час записатися на консультацію до ЛОР-хірургу.

2 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ви знайомитеся з доктором і розповідаєте, яким повинен бути ніс мрії. Кирпатий, прямий, з прогином? З вузькими крилами або широкими? Або у вас проблеми з диханням, і потрібно усунути тільки їх? Доктор уважно вислухає і огляне вас, дасть свою оцінку, визначить обсяг майбутньої операції і ступінь її складності.

3 МОДЕЛЮВАННЯ

Один з найважливіших етапів. Ви б хотіли ніс, ідеальний з точки зору пропорцій? Або в точності такий, як у зірки кіно? Або Вам подобаються різні види носів, і не можете визначитися? На моделюванні Ви зрозумієте, як будете виглядати з новим носом, і чи підходить він Вам. Кращий пластичний хірург міста Київ зробить візуалізацію різних варіантів, і Ви оберете той, який найбільше подобається.

4 ОБСТЕЖЕННЯ

Прямо в клініці ви здаєте всі необхідні аналізи і проходите обстеження у профільних фахівців, для того щоб переконатися, що ви здорові і протипоказань до оперативного втручання немає. Пацієнт обов’язково консультується у анестезіолога, спеціаліста по УЗД, жінки проходять гінеколога.

5 ДОГОВІР

Угода про співпрацю складається і оформляється за всіма правилами. Після того, як ви прийняли рішення зробити пластику носа, укладається договір, в якому прописуються деталі майбутньої операції і відновлення, права і обов’язки сторін, вартість процедури. Ви будете повністю юридично захищені.

6 ОПЕРАЦІЯ

Доктор Компанієць – пластичний хірург в місті Київ, що робить виключно закриту ринопластику: робляться надрізи на слизовій носа через ніздрі, відкривається доступ до тих частин, які потрібно підкоригувати. Операція триває близько 2х годин і проводиться під безпечним загальним наркозом, який індивідуально підбере висококваліфікований анестезіолог на передопераційній консультації.

7 РЕАБІЛІТАЦІЯ

Перші 1-2 доби ви перебуваєте в клініці під наглядом лікарів. Далі виписує і відновлюєтеся будинку, періодично приїжджаючи до свого лікаря на перев’язки і огляди. Всі сліди операції підуть протягом 2-х тижнів, ви зможете користуватися декоративною косметикою і виходити в світ. Ще через 2 тижні можете відновлювати заняття спортом і фізичні навантаження.

8 РЕЗУЛЬТАТ

Найважливіший і хвилюючий етап. Найперший результат і відповідність нового носа заданої на моделюванні зможуть побачити ваші близькі, коли будуть дивитися завершення операції в режимі онлайн. Через 1 місяць, коли спаде майже весь набряк, можна оцінювати перші результати ринопластики. Через рік можна сміливо робити висновки про остаточні результати операції.

Відгуки пацієнтів

Олег Анатолійович, величезне Вам спасибі за ваш талант і золоті руки. Дай, Бог, Вам здоров’я і довгих років життя. Ви дуже простий і відкритої душі людина! Так само хочу подякувати всьому колективу, який витерпів навіть такого не простого ☺ пацієнта, як я.

Дякую Вам всім !!! Особливо Компанійцю О.А. і його дружині Ользі !!!

З повагою Фатіма. P.S. цьом ☺

Хочу висловити неймовірну вдячність гуру ринопластики Олегу Анатолійовичу Компанійцю, а також Миколі Юрійовичу і Анатолію Івановичу за вищий професіоналізм! Захоплює персонал клініки, особливо медсестри Ірина та Діана! Хочу побажати клініці процвітання і вдячних пацієнтів! Ви найкращі!!! З повагою та Подякою, Д.А.

Мені була успішно проведена риносептопластика. Хочу сказати, що я довго намагалася знайти гідного доктора і професіонала своєї справи. І ось нарешті я довірила свій носик Компанійцю О.А. Сьогодні тільки другий день, а я вже милуюся результатом. Також величезне спасибі всьому медичному персоналу. Окрема подяка медсестрі Юлії. Гідна клініка, немає ніяких недоліків. Ревізор рекомендує! ? 11.2017 р

Хочу висловити величезну подяку Олегу Анатолійовичу і всьому персоналу клініки!

Спасибі за професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів!

Все на рівні!
Велике дякую за красивий і рівний носик!

Хотілося б висловити подяку всій команді лікарів, за високий професіоналізм!

За особливий труд, який робить людей здоровішими і щасливішими!

За чуйне та уважне ставлення медсестер, завдяки яким реабілітація проходить швидко і непомітно!

Бажаю успіхів і процвітання вашому центру!

З повагою

Гарік

Часто задавані питання
Як часто потрібно відвідувати лікаря після пластики носа?

Перша доба після операції Ви перебуваєте під постійним наглядом в стаціонарі. На шосту добу після зняття лангетки (фіксуючої пов’язки) планові огляди проводяться перший місяць кожного тижня, другий і третій місяць — 1 раз в два тижні, четвертий місяць — кожні три тижні. Однак, якщо у пацієнта виникають питання, він повинен відразу звернутися до лікаря, не чекаючи планового огляду. Рекомендується відвідати лікаря і через півроку після операції

Потрібно проходити якісь процедури після рино- і риносептопластики?

У доктора Компанійця є авторська програма «прискорена реабілітація», в яку входить серія сеансів ультразвукової терапії та уколів. Її дія полягає в тому, що швидше заживають тканини, сходять набряки і синці. А це означає, що вже через 1,5-2 тижні ніхто не здогадається, що Ви перенесли хірургічне втручання.

Я планую робити ніс після іншої пластичної операції. Через скільки її можна проводити?

Разом з пластичною операцією носа Ви можете зробити ще одну. Це буде так звана симультанна операція, коли під час одного хірургічного втручання проводяться різні маніпуляції. Ви робите все під одним наркозом, а значить економите гроші і не навантажувати організм зайвий раз. Якщо потрібно проводити ринопластику після інших операцій на обличчі, рекомендується почекати, поки тканини повністю не відновляться. Скільки конкретно, доктор скаже на консультації. Якщо операція була не на обличчі, то можна проводити її коли завгодно

Правда і міфи про пластику носа
Провести пластику носа може будь-який хірург

В принципі, так і є. Ця операція є обов’язковим пунктом у списку послуг будь-якої клініки пластичної хірургії. Однак варто враховувати той факт, що операція на ніс – досить складна, тому далеко не кожен хірург здатний виконати її бездоганно. Якісну пластичну операцію носа можуть провести тільки кращі пластичні хірурги України, одним з яких є доктор Компанієць.

Пластика носа - це дуже боляче

Міф про хворобливість операції на ніс досить поширений, проте немає підстав вірити в нього. Як правило, операція проводиться під загальним наркозом, тому пацієнт абсолютно нічого не відчуває. Мінімальна відчуття дискомфорту може з’явитися після. Найскладнішими вважаються першу добу після операції, далі пацієнт з кожним днем почувається краще

Пластику носа потрібно робити в теплу пору року

На якість і ефект операцій ніяк не впливають кліматичні умови, тому операцію можна проводити в будь-який час року