Моделювання

Навіщо робити моделювання результату ринопластики

Бувають випадки, коли доктор провів операцію бездоганно, але пацієнт лишаэться незадоволений результатом. Чому? Тому що результат операції не був попередньо прогнозований, і пацієнт не уявляв, як він (вона) виглядатиме з, нехай і бездоганним, але зовсім іншим носом.

Щоб запобігти такий ситуациї, проводиться комп’ютерне моделювання майбутнього результату операції. Воно дає можливість:

  • «Приміряти» на себе різні варіанти носів в разі, якщо вам складно зробити вибір і зупинитися на якомусь одному.
  • Оцінити, як на вас буде виглядати ніс “як у кінозірки” або відомої топ-моделі
  • Підібрати правильні пропорції, з якими ваше обличчя буде виглядати гармонійно.

Як проходить етап моделювання

  • Ви розповідає доктору, який ніс би ви хотіли, і показуєте приклади
  • Доктор дає свою оцінку: які варіанти підходять більше, які менше, що ще можна запропонувати
  • Доктор фотографує вас в різних ракурсах і на комп’ютері при вас «промальовує» на вашому фото різні варіанти носів
  • Ви визначаєте для себе найпривабливіші варіанти, і доктор допрацьовує їх: збільшує або зменшує обсяги, пропорції.
  • Ви вибираєте остаточний варіант з усіх запропонованих: ніс, який вам найбільше подобається, і який, на вашу думку, найбільше вам підходить.
  • Доктор ставить свій підпис на обраному варіанті моделювання, тим самим гарантуючи, що ви отримаєте саме такий ніс, як на картинці.

Наскільки моделювання збігається з кінцевим результатом

Деякі хірурги не роблять моделювання, тому що вважають, що результат операції не можна спрогнозувати. Це не так. Кінцевий результат залежить від безлічі факторів, головний з яких — професіоналізм лікаря. Досвідчений хірург не тільки може, а й зобов’язаний гарантувати пацієнтові запланований кінцевий результат.

Доктор Компанієць ставить свій підпис на моделювання і гарантує, що пацієнт отримує саме такий результат. Крім того, він дозволяє ще на етапі завершення операції упевнитися в тому, що результат було досягнуто. Ваші близькі можуть спостерігати за цим етапом в режимі онлайн і перевірити, наскільки ваш новий ніс схожий на той, який вони бачать на погодженому моделюванні.

Як вибрати форму носа

Коли мова йде про таку операцію, як ринопластика, не можна однозначно сказати, який результат буде найкращим. Адже всі ми різні і що, що піде одному з нас, ніколи не піде іншому. До того ж, у кожного з нас різні уподобання і бачення прекрасного: комусь подобаються маленькі лялькові носики, а кому-то ідеально рівні і прямі аристократичні носи.

Якщо ви бажаєте зробити ринопластику, не забувайте про те, що найкраща ринопластика — це так, яка підійде саме вам, і кращий ніс — це той, з яким ви будете почувати себе впевнено і комфортно